Noc sokoloven 2023 a ukončení cvičebního roku

Letošní Noc sokoloven jsme spojili i s ukončením cvičebního roku, takže kromě tradiční prohlídky přerovské sokolovny pro veřejnost zhlédly děti pohádku loutkového divadla Kde spinká Kašpárek a mohly se zúčastnit akce Hoď sem, hop tam do prázdnin, kterou každoročně naše jednota pořádá nejen pro své členy, nýbrž i pro veřejnost, která si chce zaskákat, zaházet nebo jen tak pobýt na naší sokolské zahradě a opéct si na ohni cokoli dobrého. Děkujeme všem organizátorům i členům z řad staršího žactva a dorostenců, že mohla stovka Sokolů i Nesokolů strávit pěkné odpoledne. No a na závěr přespalo cca 25 členů mladšího i staršího žactva v Sokolovně. Snad se jim hezky spalo a budou mít krásné léto. Na všechny se těšíme v září na shledanou.