„Volejbal (z anglického volleyball: volley = volej, přímé odehrání míče, aniž by se dotkl země, ball = míč; česky též odbíjená) je týmový míčový sport, ve kterém se dvě družstva (standardně po 6 hráčích resp. hráčkách, odtud také přídomek šestkový volejbal) na obdélníkovém hřišti rozpůleném sítí snaží odehrát míč na soupeřovu polovinu tak, aby ho soupeř nezpracoval a míč se dotkl země. Volejbal pochází z USA, ale dnes je populární po celém světě. Hrají ho muži i ženy.“

Sdružujeme milovníky pohybu od patnácti do osmdesáti let.

Naši členové se zaměřují na volejbal, ale ani ostatní aktivity nám nejsou cizí.

Volejbal – poskytuje našim členům sportovní vyžití.

Volejbal – v průběhu celého roku nabízí spektrum aktivit jako nedílnou součást sokolského a společenského života.

Volejbal – pomáhá při neformálním setkání sokolské obce volejbalistů udržovat a získávat nové osobní kontakty.

Volejbalové sportovní aktivity jsou realizovány v rámci Sokolské všestrannosti.

Oddíl volejbalu se schází celoročně v místní tělocvičně. Společně si zde zahraje a dobře pobaví něco kolem 15 hráčů.

Pokud si i vy chcete zahrát, máte možnost každé pondělí a čtvrtek od 20:00 hodin.

Na případné další zájemce se těší členové oddílu volejbalu – Extrémní blokaři (Po) a členové volejbalového oddílu – Ježkoví oči (Čt)

Příspěvky pro rok 2022 / 2023 najdete ZDE .

V případě dotazů kontaktujte:

Peter SUJA

E mail: petersuja88@gmail.com