Dnešního výletu do Pardubic na komentovanou prohlídku Automatických mlýnů se zúčastnily pouze 2 sokolky.
Naštěstí jsme výlet nezrušily, protože nás podpořily turistky a kamarádky, nakonec tedy do Pardubic vyrazilo sedmnáct výletníků.
Prohlídka byla zajímavá a odborně vedená. Určitě všem návštěvu mlýnů doporučujeme.
Po společné prohlídce mlýnů si zbytek dne si každá účastnice prožila podle svého.








