19.5. uspořádal magistrát Přerova Seniorské hry, kterých se ze Sokola Přerov účastnila dvě družstva – Sokol I a Sokol II. Jednotlivé disciplíny nebyly náročné, spíš záleželo na štěstí…a to nám přálo. Sokol I skončil na “ bedně“ na 3. místě a postupuje na Krajské hry seniorů v Olomouci, které se uskuteční 26.5. Tým Sokol II skončil devátý z osmnácti týmu.









