Turnaj ve stolním tenisu

Už pátý ročník turnaje ve stolním tenisu uspořádali 15. března senioři z Věrné gardy a oddílu všestrannosti. Tentokrát k tomu využili jarních prázdnin a do turnaje osobně pozvali žáky všech přerovských základních škol. Celkem se do turnaje zapojilo 19 neregistrovaných hráčů, z toho 9 dětí. Turnaj se vydařil i po všech ostatních stránkách, pochvaloval si hlavní organizátoři Jan Haužvic, Zdenek Vylíčil a František Štěpánek. Při organizaci turnaje však pomáhali i další senioři, kteří se pravidelně každé úterý schází ke hraní stolního tenisu v naší sokolovně.
 

Pořadí tří nejlepších hráčů v každé kategorii: 

Mladší žáci

1. Martin Suk

2. Tomáš Pohančeník

3. Vojtěch Macháček

Starší žáci

1. Aleš Mikeš

2. Jan Suk

3. Lukáš Pohančeník

Muži 

1. Jaroslav Strobl

2. Pavel Obrtel

3. Jaroslav Rybka


Zásluhou výboru naší jednoty a sponzorských darů od některých hráčů byly odměnou hodnotné ceny a ani tentokrát nechyběla slavností fanfára pro nejlepší.                                                                                             Miroslav Rozkošný