Sokol roku 2022

Dne 30 3. 2023 dostalo naše loutkové divadlo Sokola Přerov „PŘEROVSKÝ KAŠPÁREK“ pozvánku, aby se účastnilo slavnostního vyhlášení cen sokol roku 2022 v Tyršově domě v Praze.

Starostka ČOS ses. Hana Moučková zahájila za přítomnosti dalších vzácných hostů a v přímém přenosu v mediálním prostoru vyhlašování všech kategorií, která pak byla zakončena cenou starostky na závěr večera.

Naše loutkové divadlo Sokola Přerov se pak dočkalo ocenění v kategorii „NOMINACE KULTURNÍCH A VZDĚLAVATELSKÝCH POČINŮ“. Stejně jako v loňském roce, se nám podařilo obhájit krásné, druhé místo.

Jsme hrdi na toto ocenění, jelikož jsme jen jednou z mnoha kulturních sokolských seskupení v rámci celorepublikových iniciativ a to jak hudebních, tanečních, pěveckých, či divadelních.

Za loutkové divadlo Sokola Přerov Marie Veřmiřovská