Mistrovství Evropy v Rope skippingu

Máme za sebou letošní Mistrovství Evropy v Bratislavě. Nejlepším úspěchem našeho týmu bylo nádherné 4. místo Pavlíny Rybáříkové v disciplíně single rope speed v juniorské soutěži, ve stejné disciplíně i kategorii se na krásném 8. místě umístila Klára Švorčíková. Velkým úspěchem bylo i 11. místo Markéty Skřečkové ve stejné disciplíně v hlavní kategorii s osobním rekordem 90 přeskoků shodně s Pavlínou. Kristýna Buchtová se umístila na 12. místě v disciplíně triple under endurance (trojšvihy). Ve velké konkurenci závodnic se Ema Kalabusová umístila na krásném 14. místě v disciplíně single rope freestyle v juniorské kategorii. V týmech se skvěle dařilo Pavlíně a Kláře v disciplíně double under relay (dvojšvihy ve dvojici), kde obsadily 10. místo a v párovém freestylu se Pavlína a Ema umístily rovněž na krásném 10. místě.