Anketa Sokol roku 2020 - cena Radky Daňkové

Sokol Přerov - Anketa Sokol roku 2020 - cena Radky Daňkové

22. září se budou rozdávat ceny ankety SOKOL ROKU 2020. I za naši jednotu T. J. Sokol Přerov byl nominován její aktivní člen PETR DOUDA.

V době první vlny pandemie byl iniciátorem a zakladatelem FB stránky Kup parketu!, která T.J. Sokol Přerov pomohla sehnat chybějících 600 tisíc Kč na opravu podlahy.

Je to vášnivý cestovatel a sokolský patriot. Na svých cestách vozí sokolskou vlajku, či jiné symboly a fotí je na různých místech planety.

Věnuje se dětem a mládeži v oddíle rope skippingu.

Je dlouholetým členem sokolského loutkového divadla Přerovský Kašpárek, kde spolu se svoji divadelní kolegyní vytvořil soubor 9 loutkových, či animovaných pohádek "Pohádky na dobrou noc", které zveřejnil na FB přerovského loutkového divadla, aby dětem přinesl divadlo do jejich domovů v době COVID a lockdownu.

V neposlední řadě je to zasloužilý činovník, vedoucího odboru sportu v přerovské jednotě a starosta v župě Středomoravské-Kratochvilově.

Vlasta Krejčířová14.9.2021