Sokol Přerov - Oddíl sportovní gymnastiky Sokola Přerov po prázdninové pauze opět začíná trénovat. Rádi přivítáme nové členy!

Se začátkem školního roku jsme v přerovské sokolovně opět zahájili novou tréninkovou sezonu 2020/2021. Přijďte se podívat nebo rovnou přihlásit Vašeho syna do sportovní gymnastiky! Vždyť základy gymnastiky jsou dobrým fyzickým základem pro všechny další sporty i pro život. Není jednostranná, ale harmonicky rozvíjí celé tělo.

V našem oddíle cvičí chlapci, většinou školního věku, zhruba od 5-ti let až do dorostenců a mužů. Chlapci jsou rozděleni podle věku a výkonnosti. Šikovní z nich jsou schopni po 1-2 letech začít závodit už v kategorii nejmladších žáků. Dále tu máme i kondiční nezávodníky a dorostence, kteří chodí cvičit pro svůj fyzický rozvoj a hlavně pro radost. Další informace, rozpis tréninků najdete ZDE . Těšíme se na nové členy.

Hana a Otakar Sloukovi13.9.2020