Slavnostní otevření nové podlahy

Sokol Přerov - Slavnostní otevření nové podlahy

Dnes 4.9. 2020 proběhlo slavnostní otevření naší/vaší nové podlahy. Neskutečně mě potěšila celková nálada na této akci a jak všichni hodnotili pozitivně naši snahu na Kup parketu. Všem vám chceme touto cestou ještě jednou poděkovat. Velké díky patří oddílům TBS Přerov, TJ Spartak Přerov kolová, T.J. Sokol Přerov - Mamut Skippers, které u nás cvičí a dále Loutkové divadlo Sokola Přerov, všem firmám, jednotlivcům, kolektivům a každému, kdo nám byl jakkoliv nápomocen. Stejně tak patří velké díky všem sestrám a bratrům Sokolům, kteří se aktivně zapojili do obnovy jak fyzicky tak psychicky. V neposlední řadě je nutností poděkovat i Olomouckému kraji a městu Přerov za jejich finanční pomoc, bez které by celá tato akce byla nemožná. Co dodat závěrem? Jen na viděnou na nové podlaze. Nazdar!!!

Fotky ZDE

Petr Douda4.9.2020