Šibřinky

Sokol Přerov - Šibřinky

V sobotu, 15. února 2020 odpoledne, se konaly tradiční dětské šibřinky. V 15 hod. uvítalo všechny přítomné barevné defilé masek – princezny, rytíři, motýlci, berušky, hrdinové kreslených i hraných filmů pro děti zaplnily na dvě hodiny přerovskou sokolskou tělocvičnu.

Program šibřinek byl pestrý. Taneční bloky se střídaly se zábavnými soutěžemi, v krátké ukázce se představili kluci z oddílu sportovní gymnastiky T. J. SOKOL Přerov, nechyběly společně vedené tance jako mazurka, hodně oblíbená Hlava, ramena, kolena, palce a snad nejmilejší Jede, jede mašinka.

Pro malé návštěvníky byla připravena bohatá tombola, bufet s nabídkou na posilnění a osvěžení. Každý malý návštěvník dostal za účast v soutěžích sladkou odměnu a omalovánku.

Na závěr zavládla v naší sokolovně „paní Zima“ a sněžení si užily nejen dovádějící masky, ale i jejich dospělý doprovod. Celé radostné dovádění bylo ukončeno pozvánkou na další ročník šibřinek.

Fotky Leony Malátkové můžete prohlížet ZDE

Zora Zahradová22.02.2020