Láska je láska

Sokol Přerov - Láska je láska

Sokolové tento rok plesali na téma Láska je láska. Téma se nabízelo samo – ples vyšel na svátek svatého Valentýna. K poslechu a tanci nám hrála opět osvědčená a dobře zapsaná skupina Dynasty. A hrála jako vždy výborně. Na sále jsme viděli červené šaty, spoustu srdíček, ale i zamilované páry: Flinstounovi, Rumcajse a Manku, Květinové děti i Školáky. Oslnit mohli také Amor a Psyché.

Během plesu jsme byli svědky dvou tanečních a jednoho sportovního vystoupení. Prvním z tanečních vystoupení byli vicemistři ČR ve sportovním tanci v juniorské kategorii Anička Skalková a Mikuláš Svěntý, kteří trénují a tančí v Tanečním klubu Olymp Olomouc. Druhým potom Taneční škola manželů Šrámkových se svým formačním vystoupením složeným z latinskoamerických tanců. O sportovní vystoupení se postarali členové oddílu Rope Skipping, který byl při T. J. Sokol založen v roce 2012, a slaví stále větší úspěchy na soutěžích u nás i v zahraničí.

Rádi bychom na tomto místě poděkovali všem sestrám a bratrům sokolům, kteří se podíleli na přípravě dnešního plesu. Ať už to byla skupina, která realizovala výzdobu (pod vedením sestry Marty Rychlíkové), nebo skupina, která zajišťovala občerstvení či program. Velké díky také všem cvičencům, kteří finančně anebo věcně přispěli do tomboly v rámci jednotlivých oddílů, všem jednotlivcům a přátelům sokola, kteří tombolu sponzorsky podpořili. A na závěr děkujeme všem mužům, kteří musí vždy před plesem demontovat stěnu, která odděluje jeviště od sálu, a po plese ji zase smontovat zpět. Totéž se děje s basketbalovým košem. Většina zasvěcených ví, že je to práce pracná.

Plesům zdar a tomu příštímu zvlášť!!!

Fotografie Leony Malátkové z plesu můžete prohlížet ZDE

Vlasta Krejčířová17.02.2020