Sokol Přerov -

Nadační fond města Přerova pozval naše loutkové divadlo po 21 letech opět do holandského Cuijku. Zájezd se konal ve dnech 26.9.-29.9.2019.Za loutkové divadlo jeli: Ondřej Pavelka, Barbora Pavelková, Valerie Kolářová a Alena Miklíková. Vystupovali jsme na radnici, v domově důchodců, v centru města a na společenském večeru. Zahráli jsme krátká varietní vystoupení s loutkami L.Amstronga, Koníčka s Kašpárkem, Kosťou alias Michaelem Jaksonem, Krasojezdcem a taky s Karlem Gottem s včelkou Májou.

Kromě nás jeli i zástupci sportovních oddílů Metané, Šipek, hudební skupina Arrhythmia, Skauti, Atlas, mažoretky Fantasy, zástupci technických a sociálních služeb.

Pan Frans Bus, zástupce nadačního fondu v Cuijku, hodnotil vystoupení všech za velmi zdařilé. Fotografie Aleny Miklíkové ZDE

Alena Miklíková08.10.2019