Mámo, táto, nebuď šnek

Sokol Přerov - Mámo, táto, nebuď šnek

7. ročník povánoční akce „Mámo, táto nebuď šnek“ se vydařil na výbornou. Akci přišlo podpořit svou přítomností přes 70 účastníků, z toho 34 dospělých. Členové Sokola se etablovali hlavně z řad dětí, které správně v duchu názvu akce přivedly své rodiče a prarodiče do přerovské sokolovny, aby se taky trochu protáhli. Všichni sportuchtiví účastníci dostali svou samolepku se šnekem, který je provázel různými disciplínami jako je stolní tenis, badminton, florbal, šipky, twister, fotbal, ale mohli si spolu i zatančit na tanečních podložkách a vyzkoušet si Test zdatnosti. Ten sestával z různých disciplín ( sedy –lehy; stoj – vzpor dřepmo – vzpor ležmo; cvičební sestava s tyčí; zachycení padajícího předmětu; přednožování v lehu; skok daleký z místa; hluboký předklon v sedu; celostní motorický test). A protože se všichni dobře bavili, zasloužili si i odměnu. Děti si navíc odnášely domů odznáček se šnekem a tak s ním můžou cvičit i doma.

Fotografie najdete ZDE

Vlasta Krejčířová01.01.2019