Sokolský ples 2018

Sokol Přerov - Sokolský ples 2018

Dvanáctý ročník sokolského plesu, který každoročně organizují vedoucí všestrannosti, se letos nesl v duchu 100. výročí založení Československé republiky. Všechny překvapilo, jak svědomitě se účastníci připravili a jaké krásné prvorepublikové outfity předvedli. Zvláště ženy si užívaly převleků naplno. Každý kostým byl odměněn drobným oceněním, ale welcome drink dostali všichni bez rozdílu.

Příjemnou atmosféru zaručovala už originální výzdoba tělocvičny v červeno-modro-bílých barvách. Tímto moc děkujeme cvičenkám ze sletové skladby Ženobraní, které se tohoto nelehkého úkolu ujaly. Poděkování samozřejmě patří i ostatním členům T. J. Sokol, kteří svůj volný čas dobrovolně tráví v šatně či jako obsluha baru.

K tanci i poslechu hrála skupina Los playboys, která s námi vydržela až do třetí hodiny ranní. O přestávkách jsme mohli zhlédnout vystoupení místního rope-skippingového oddílu. Ten nám dokázal, že skákání přes švihadlo rozhodně není nuda. Dalším prezentujícím se oddílem byl KST Fenix, jenž vyslal devítiletého Alexe a sedmiletou Katku, aby mnohým nahnali hrůzu, že umí v tomto věku tančit lépe než někteří dospěláci. Třetím vystoupením bylo bubenické sólo dvanáctiletého Mikuláše z oddílu staršího žactva.

Všichni organizátoři věří, že jste se na plese cítili dobře, pobavili se a za rok se zase těší na shledanou.

Fotky Vojtěcha Podušela si můžete prohlédnout ZDE
Fotky Jakub Navaříka si můžete prohléhnout ZDE