Rope skippingová soutěž Mamut Cup 2018

Sokol Přerov - Rope skippingová soutěž Mamut Cup 2018

Již zítra, v sobotu 10. března, se uskuteční v přerovské sokolovně první ročník rope skippingové soutěže jednotlivců s názvem Mamut Cup 2018. Sjedou se k nám týmy z Čech, Moravy a Slovenska a poměří si mezi sebou síly v rope skippingových single disciplínách. Těšit se tak můžete na rychlostní a freestylové disciplíny. Přijďte se podívat na výkony těch nejlepších rope skippingových sportovců České a Slovenské republiky, budete moci vidět i reprezentanty obou států z loňského Mistrovství Evropy v Portugalsku, mezi nimi i naši členku Kristýnu Buchtovou.

Celodenní vstupné pro diváky je 50 Kč, děti do 15 let a senioři nad 65 let zdarma.

Přijďte podpořit naše členky v jejich úsilí a podívat se, co všechno čeští a slovenští skokané umí se švihadly.

Petra Holcová09.03.2018