turnaj v badmintonu

Kdy: 22. 3. 2020

Přihlášení do turnaje: ZDE

Seznam přihlášených: najdete ZDE

Registrace je platná po uhrazení registračního poplatku na účet: 129906436 / 0300 VS:0122032020 do 15. 3. 2020 Do poznámky pro příjemce napište název týmu.

Kde: Sokolovna, Brabansko 2, Přerov

Čas: 08:30 – 08:45 Registrace týmů - LOSOVÁNÍ nového složení týmu pro turnaj
09:00 Zahájení turnaje (předpokládaný konec 13:30).

Kategorie: Mix (žena + muž), věkově neomezeno, maximálně 12 týmů.

Systém turnaje: Základní skupina – dvě skupiny po šesti týmech, systém každý s každým. Každé utkání se hraje na dva sety, celkem se hraje o 6 bodů, bodový zisk se započítává do tabulky. Za vyhraný set jsou vítěznému týmu připsány do tabulky 2 body, týmu, který prohraje set je připsán 1 bod, pokud získá 10 a více uhraných míčků v setu. Pokud tým, který prohraje tento set, získá v tomto setu méně jak 10 uhraných míčků, nejsou mu do tabulky připsány žádné body a vítěznému týmu jsou připsány 3 body. Celkové pořadí v tabulce je určeno počtem získaných bodů a při bodové rovnosti vzájemným zápasem. Playoff – dva týmy s nejvyšším bodovým ziskem z každé skupiny postupují do playoff, které se hraje vyřazovacím způsobem na dva sety. Pokud týmy získají stejný počet setů, rozhoduje vyšší součet získaných bodů v obou hraných setech. (systém může být upraven, dle počtu přihlášených týmů.)
Startovné: 330,- Kč /tým

Občerstvení: Individuální, v areálu je možno zakoupit pouze pití formou bufetu.

Šatny, sprchy: v areálu k dispozici.

Pravidla: dle platných pravidel badmintonu (například ZDE)